Káble Canare

Japonská firma Canare vyvíja, vyrába a poskytuje najlepšie zvukové a obrazové káble, konektory, prepojovacie moduly a produkty z optických vlákien pre priemysel televízneho vysielania a profesionálny trh A / V.
Vysielací inžinieri, zvukoví technici, integrátori A / V zariadení, konzultanti dizajnu a mnohí poprední OEM sa spoliehajú na produkty Canare, preukázanú spoľahlivosť a špičkový zákaznícky servis.

Optická kabeláž:

Video signály 3G-SDI je možné prenášať iba asi 100 metrov cez štandardné koaxiálne káble . To znamená, že pri rozvodoch miestností a budov pomocou koaxiálnych káblov je niekedy ťažké dosiahnuť optimálne usporiadanie alebo umiestnenie zariadenia tam, kde to bude najvýhodnejšie a najužitočnejšie.
Ďalej je potrebné, aby prenosy signálov často pokrývali neočakávané veľké vzdialenosti a káble z optických vlákien, ponúkajú  prenosovú vzdialenosť v desiatkach kilometrov a sú omnoho vhodnejšie ako koaxiálne káble.

Metalická kabeláž

Audio

Názov Canare Star Quad je odvodený od konštrukcie štvorvodičového štýlu, ktorá minimalizuje „oblasť slučky“ medzi zvratmi vodičov. Toto „dvojnásobne vyvážené“ párovanie znižuje citlivosť na elektromagneticky indukovaný šum. Zlepšenie potlačenia šumu je také viditeľné, že dokonca aj stlmenie šumu je znížené na menej ako 1/10 úrovne zistenej v iných dvojvodičových mikrofónnych kábloch.
Kábel Canare Star Quad s opletenými tieneniami je mimoriadne flexibilný. Používa sa veľké množstvo tenkých drôtov v medených vodičoch a celkovo opletené tienenie. Používa sa špeciálny zložený PVC plášť, ktorý zostáva poddajný pri extrémne nízkych teplotách .

Video

Certifikované káble až pre 12G-SDI pre rôzne aplikácie.
Podľa stredového vodiča existujú dva typy: „Solid“ a „Stranded“. Pletený vodič je flexibilnejší, a preto je najlepšou voľbou pre mobilné použitie a použitie na javisku.
Podľa izolácie delíme na typy „pevné“, „penové“ a „vysoko penivé“. Spenená a vysoko penová izolácia by mala lepší útlm v porovnaní s pevným typom, takže sa často vyberajú pre vysoké rozlíšenie videa. Penová a vysoko penová izolácia vzduch fyzicky obsahuje, sú slabé voči vonkajšiemu tlaku.
Podľa opletu máme typy „pletené“ a „pletené hliníkovou fóliou“. Pletené štíty zahŕňajú jednoduchú, dvojitú alebo trojitú vrstvu, ako aj holú meď alebo pocínovanú meď. Opletené hliníkovou fóliou ponúkajú dokonalé preosievanie, ale kvôli nedostatočnej pevnosti fólie nie sú vhodné na opakované ohýbanie a mobilné aplikácie. V takom prípade je lepšie zvoliťpletené.

Patch panely

Video panely často čelia vysokému dopytu po stabilných a konštantných prepojovacích prepojeniach a kontaktoch. V priebehu desaťročí sa spoločnosť Canare zamerala na tieto náležitosti a vyvinula riešenia pre najnovší formát videa, ako je 4K / 8K.

Prečítajte si viac o Káble Canare

Kúpiť Káble Canare na www.studio.sk online.