Quantel Rio

Sada nástrojov v Quantel Rio obsahuje všetko čo potrebujete pre dokončenie projektu, či už to je práca v natívnom  farebný priestore na disku, grading v HDR alebo výstup do viacerých zmiešaných farebných priestorov – všetko z jednej časovej osi.
Quantel Rio  je váš kompletmný digitálny partner – spracuje RED, ARRI, SI, Sony, Panasonic, Blackmagic a aj Canon média vo vysoko efektívnom workflow so zachovaním dokonalej kvality obrazu v 4K a vyššom rozlíšení.

Quantel Rio Turnkey

Kompletný systém, pri ktorom garantujeme požadovaný výkon a spoľahlivosť okamžite po vybalení z krabice. Quantel Rio Turnkey systém je dostupný v troch konfiguráciach:

Rio 2K – ideálny pre výrobu TV programu a reklám
Rio 4K – bezkonkurenčný výkon a schopnosti pre  TV a film
Rio 8K – jediný systém na svete pracujúci v reálnom čase v rozlíšení 8K a frekvencii 60p.

Quantel Rio Software

Ak preferujete vlastný hardvér, môžete s ním použiť tento softvér Rio:
• Quantel Rio 4K softvér – obsahuje všetky nástroje pre 4K color a finishing
• Rio Assist – workflow partner pre prep, conform a pre-vis

Rio Assist

Rio Assist™ je cenovo efektívny, softérový preparation, conform a pre-vis systém určený pre file-based editovanie, online finsihing a farebné korekcie.Sada nástrojov v Rio Assist zvláda všetky úlohy v backroom rýchlo a úsporne čím zvyšuje efektivitu vášho workflow.

Rio Connect

Rio Connect doplnok pre spoluprácu viacerých operátorov pracujúcich na vlastných Rio. Kolaboratívny procesor v Rio Connect™ okamžite rieši problémy s plánovaním tým, že umožňuje zdielať média medzi až ôsmimi systémami Quantel Rio. Každý systém Quantel Rio môže pracovať na rovnakej úlohe a projekty môžu byť okamžite presúvané medzi pracoviskami. Rio Connect zvyšuje produktivitu a obart.

Ovládacie panely

Neo

Prevedenie all-in-one panelu Neo vyzerá v štúdiu dobre, s OLED displejmi a EL podsvietenými tlačidlami, aby ste našli funkcie, presety, nastavenie a ovládača na prvý šup. Neo je plno konfigurovateľný, od jasu displejov až po citlivosť ovládačov. Dokonca môže byť nakonfigurovaný aj pre praváka aj ľaváka jednoduchou výmenou transportného a sekundárneho panelu.

Neo Nano

Menšie prevedenie s 12 plnofarebnými OLED displejmi a elektroluminiscenčnými tlačidlami ponúka Neo nano identický základ pre prirmárny a sekundárny grading, užívateľom definovateľné presety a interakatívnu vizuálnu spätnú s Neo panelom v oveľa kompaktnejšej forme.

Panely iných výrobcov

Quantel Rio podporuje Element a Ripple panely od Tangentu:
• Element – modulárny dizajn
• Ripple – entry level panel

Prečítajte si viac o Quantel Rio