Avid | Pro Tools

Posilnite svoj zvuk pomocou nástrojov, ktoré poháňajú priemysel. Pro Tools definuje nové zvukové možnosti vo filme a televízii.

Nahrajte, navrhnite a vybudujte bohaté zvukové prvky a atmosféru, ktoré oživujú obrazové sekvencie. K dispozícii je až 768 hlasov / zvukových stôp a 64 HD / UHD videozáznamov, vďaka ktorým môžete vytvárať zvukové stopy s veľkou a bezchybnou čistotou v rámci všetkých dialógov, nahrávok, zvukových návrhov, hudby a efektov.

Získajte silu pri mixáži a praktické ovládanie, ktoré potrebujete na zvládnutie najkomplexnejších produkcií Dolby Atmos a Ambisonics. Automatizujte čokoľvek – úrovne, doplnky, panorámu a ďalšie – a Pro Tools za vás zvládne množstvo úprav prvkov a dynamiku. Takže sa môžete zamerať na vytváranie čo najlepšieho mixu.

Pro Tools softvér, hardvér a ovládacie konzoly Avid sú spolu najčastejšie používaným riešením pre mixáž v Hollywoode. Či už miešate Dolby Atmos alebo iný 3D zvuk pre film alebo televíziu, pracujete na veľkej mixážnej scéne alebo na malej edičnej zostave, Pro Tools poskytuje výkon a flexibilitu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

Avid konzoly:

Avid S1, Avid S3, Avid S4, Avid S6

Avid hardware:

Pro Tools | HD Native, Pro Tools | HDX, Pro Tools | HD prevodníky, Pro Tools | MTRX prevodníky

Viac informácii o Avid hardware nájdete na stránkach výrobcu.