BMD Resolve

DaVinci Resolve spája v sebe funkcie nelineárnej obrazovej strižne a pokročilého color grading systému. Môžete v ňom strihať, korigovať farby, finalizovať a vyrábať mastre – všetko naraz a v jednom systéme!
DaVinci Resolve je kompletne škálovateľný a pracuje nezávisle od rozlíšenia – môžete ho teda použiť na malé aj veľké projekty. Od kreatívneho strihu až po televíznu produkciu a high-end finalizáciu, len DaVinci ponúka kreatívne nástroje, kompatibilitu, rýchlosť a legendárnu kvalitu obrazu pre celý váš výrobný reťazec.

Posledná verzia DaVinci Resolve 12.5 prináša viac ako 1000 vylepšení a 250 nových funkcií, medzi nimi nové editačné a trimming funkcie, nové retiming efekty, vylepšenú prácu s keyframes, editáciu textu,nové ResolveFX plug-in moduly a oveľa viac.  Redizajnový node editor, nástroje pre HDR grading, podtatne vylepšené odšumovanie, korekcie šošovky, kompletne nové Deliver okno a nová Fusion Connect funkcia pre výmenu vizuálnych efektov medzi DaVinci Resolve a Fusion!

Softvér podporuje akceleráciu efektov použitím až 8 GPU – pridaním grafickej karty podľa potreby zvýšite vždy tak potrebný výkon (macOS, Windows aj Linux). Rendering môžete ešte urýchliť vďaka sieťovému rendering modulu a spojiť viacero DaVinci Resolve systémov.

DaVinci Resolve dodávame v troch verziách:

DAVINCI RESOLVE DAVINCI RESOLVE 12.5 STUDIO DAVINCI RESOLVE 12.5 STUDIO
resolvelogosmall resolvelogosmall resolvewithpanelsmall
Resolve Free License Resolve Full License Resolve Full License + Panel

Podrobné porovnanie jednotlivých verzií DaVinci resolve.

Kúpiť BMD Resolve na www.studio.sk online.